Opis inwestrycji

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom rozszerzamy naszą ofertę również o domy jednorodzinne. Na początek mamy do zaoferowania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, którego budowa właśnie została ukończona.

Domy mają powierzchnie 148,5 m2.  Na parterze znajduje się wiatrołap, hall, przestronny pokój dzienny, kuchnia wraz ze spiżarnią, łazienka, pomieszczenie gospodarcze oraz garaż. Na poddaszu zlokalizowany jest hall, trzy sypialnie, dwie garderoby oraz łazienka.  Do każdego segmentu przynależy działka:

  • do segmentu A o powierzchni 431 m2
  • do segmentu B o powierzchni 495 m2.

Każdy z segmentów sprzedawany jest z własnością w gruncie.

Lokalizacja

Dom zlokalizowany jest na terenie Górnej Wsi w okolicach ulicy Zbaraskiej.

null

1 km najbliższa przychodnia lekarska

null

5 minut do widowiskowo-sportowej Hali Nysa

null

5 minut do najbliższego przedszkola i szkoły

Wizualizacje

Segment A – Sprzedany

Cena: 499.000,00 zł

Segment B

Cena: 509.000,00 zł

Plan zabudowy

Budynek budowany w technologii tradycyjnej, ściany murowane z pustaków Wienerberger, dach pokryty dachówką ceramiczną BERGAMO firmy Roben. Okna trzyszybowe. Rolety do okien i brama wjazdowa do garażu sterowane elektrycznie. Drzwi wejściowe do lokalu. Budynek ocieplony styropianem o grubości 20cm, otynkowany. Doprowadzone przyłącza do budynku, teren kompleksowo zagospodarowany, ogrodzony. Posadzka cementowa, tynk maszynowy gipsowy pomalowany jednokrotnie na biało, instalacja elektryczna z białym montażem ( z wyjątkiem lamp i żyrandoli), instalacja wod-kan i cwu kompletna bez białego, instalacja CO kompletna wraz z białym montażem : kaloryfery, ogrzewanie podłogowe w łazienkach, kuchni, piec gazowy dwufunkcyjny. Poddasze wykończone płytami GKF zaizolowane wełną mineralną, pomalowane jednokrotnie na biało. Wnętrze domów sprzedawane w deweloperskim. Istnieje możliwość zakupu budynku w standardzie wykończonym.

Nabywca nie płaci podatku od czynności cywilnoprawnych

Jesteś zainteresowany domem w zabudowie bliźniaczej?

Skontaktuj się z nami

+48 883 346 027

kontakt@otmuchowska.nysa.pl

Biuro sprzedaży
ul. Unii Lubelskiej 1/1U
48-303 Nysa

  • Klauzula informacyjna, czyli jak przetwarzamy Twoje dane.