Tel. +48 883346027

wizualizcja-n3

Opis Inwestycji

Adaptacja budynku mieszkaniowego przy ul. Otmuchowskiej 54A-54B jest kolejną inwestycją  zlokalizowaną na terenach budownictwa mieszkaniowego w rejonie Radoszyn w Nysie.

Realizacja inwestycji rozpoczęła się w I kwartale 2013 roku i zostanie ukończona w IV kwartale 2015 roku. Budynek składa się z dwóch klatek schodowych, w których łącznie znajduje się 47 mieszkań.

W   czterokondygnacyjnym budynku  mamy do zaoferowania Państwu szeroki wybór mieszkań o zróżnicowanym charakterze i metrażu – od kameralnych  33 metrowych, poprzez różnej wielkości trzy i czteropokojowe,  aż po  przestronne  mieszkania o powierzchni 90 m2. Każde mieszkanie posiada balkon oraz komórki lokatorskie zlokalizowane w podziemnej części budynku.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również mieszkania dwupoziomowe znajdujące się na ostatniej kondygnacji budynku.

Gwarantujemy szereg udogodnień architektonicznych dla zapewnienia intymności i kameralnego charakteru każdego lokalu.

Istnieje możliwość własnej aranżacji wnętrza mieszkania.

Budynek oraz jego otoczenie posiadają szereg rozwiązań zastosowanych z myślą o zapewnieniu Państwu wygody dnia codziennego. Teren nieruchomości  jest ogrodzony,  kompleksowo zagospodarowany i zdobiony zielenią.

Z dumą możemy stwierdzić, iż nasz budynek, dzięki posiadanym zaletom w postaci dogodnej lokalizacji oraz wysokiego standardu i jakości wykonania będzie w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających lokatorów.